بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک

مقالات 3 آذر 1399 9 آذر 1399


بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک ، برکسی پوشیده نیست که ما در Sprudge علاقه بسیار زیادی به سفالگری داریم. شما میتوانید شوق ما را تصور کنید وقتی متوجه شدیم Devoción در شهر نیویورک یک هدیه جدید ارائه داده است که یک قهوه کلمبیایی نانو لوت همراه با دو ماگ زیبایی که توسط سرامیک ساز اهل جرسی به نام Jono Pandolfi درست شده، ترکیب کرده است (بسته بندی قهوه همراه با 2 ماگ).  ظروف غذاخوری Pandolfi را میتوانید در بهترین رستوران های نیویورک پیدا کنید . Pandolfi این ست از هدایا را باز هم فراتر برده است. به این صورت که هر یک از بسته بندی ها را به صورت دستی رنگ آمیزی کرده همراه با امضا خاص Devoción  و هیچ یک از این دو بسته بندی شبیه هم نیستند!

ما برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد این همکاری، جایی که می توانیم کارهای پاندولفی را پیدا کنیم، و اینکه واقعاً چقدر این مجموعه محدود است، با بنیانگذار Devoción، استیون ساتون تماس گرفتیم. با ما همراه باشید در ادامه مطلب .

بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک

این همکاری چگونه آغاز شد ؟

ما مدتی طولانی کارهای Jono را مشاهده میکردیم و او را تحسین میکردیم (ما مجموعه بسیار بزرگی از شرکای رستوران ها را داریم که از قهوه های ما و کارهای سرامیکی jono در رستورانهایشان استفاده میکنند. ) بنابراین این روش ایده آل بود که بسته بندی های ما با کار های سرامیکی وی ترکیب شود . هیجان انگیزترین قسمتی از کار برای ما، بسته بندی قهوه بود، زیرا ایده Jono این بود که هر یک را با دست رنگ آمیزی کند تا هر مشتری بسته بندی مختص به خود را دریافت کند .

از کارهای Jono Pandolfi بگویید :

Jono Pandolfi یک هنرمند ساکن نیوجرسی است که ظروف غذاخوری منحصر به فرد خود را برای صنعت مهمان نوازی ایجاد کرده است . jono برای بهترین رستوران ها و هتل ها از جمله :

Eleven Madison Park ، Jean Georges، Lilia و Four Seasons ظروف سرامیکی درست کرده است .

بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک

ما عاشق بسته بندی قهوه رنگ آمیزی شده با دست هستیم! آیا می توانید در مورد طراحی این بسته بندی ها به ما توضیح دهید ؟

بسته بندی از اکتشافات Jono بوده است و در نقاشی با اسپری و استنسیلینگ الهام گرفته شده (که وی همچنین روی سرامیک های خود استفاده کرده است) و او همچنین قصد داشت که گیاه قهوه را برروی بسته بند های مخصوص طراحی و آزمایش کند.

کمی در مورد قهوه خود بگویید :

قهوه ال آلتو (El Alto) یک قهوه فرآوری شده طبیعی از کشاورز جان ادیسون مولانو (John Edison Molano) در یکی از شهرستان های کلمبیا به نام تولیما رشد کرده است . این قسمت نانو به طور خاص برای Devoción در دسترس قرار گرفته است و فقط از طریق همکاری ما با Jono Pandolfi به فروش می رسد. این قهوه از طعم هایی همچون توت های وحشی، کاکائو، شراب قرمز، ادویه جات مناسب برای فصل تعطیلات  بسیار مناسب است.

بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک

این مجموعه در بازار چقدر موجود است ؟

ما در ماه دسامبر در اولین دسته خود 100 مجموعه از بسته بندی ها را به بازار عرضه می کنیم، اما اگر در دور اول نتوانستید بسته بندی ها را تهیه کنید، حتما در لیست انتظار ثبت نام نمایید زیرا امیدواریم که اجرای دوم را در اوایل سال آینده برگزار نماییم .

متشکرم !

بسته بندی قهوه Devoción در شهر نیویورک

این مجموعه هدیه را می توانید از وب سایت Devocion.com خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این هنرمند ، به وب سایت رسمی Jono Pandolfi مراجعه کنید.

عکس های لیز کلیمن با مجوز Devoción.

منبع : sprudge.com

   

14 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر