طراحی قهوه کمبر در بلینگام

مقالات 5 مهر 1399 26 مهر 1399


طراحی قهوه کمبر در بلینگام ، واشنگتن  :

درابن مقاله به طراحی قهوه کمبر در بلینگام میپردازیم .

مهم است که گاهی اوقات بتوانید جشن بگیرید، حتی زمانی که دنیا سخت و عجیب و غریب است.

در Sprudge پنج سالگی مجموعه Coffee Design را که به کمک بنیانگذار Sprudge Zachary Carlsen جشن می گیریم.

یک آرشیو جدید از نوآوری بسته بندی قهوه، از طراحی هنری بسته بندی های قهوه خانگی گرفته تا، همکاری با هنرمندان با استعداد و همچنین شرکت های بزرگ و ممتاز. طراحی وبسته بندی قهوه یک هنر است!

قهوه کمبر در بلینگهام ، واشنگتن با بسته بندی های زیبا بیگانه نیست، در اواخر سال گذشته برای طراحی بسته بندی جدید خود یک هنرمند را معرفی و از آن کمک گرفته . این کار جدید نشان دهنده طراحی مجدد کامل بسته بندی های قهوه کمبر است ، فرایندی که از زمان ایده پردازی تا انتشار تقریباً سه سال طول کشیده است.

قبل از اینکه در مورد طراحی بسته بندی ها صحبت کنیم ، در مورد وضعیت ماه سپتامبر (مهر) در کمبر توضیح دهیم .

کارکنان ما علاوه بر اینکه به طور معجزه آسایی هر چند هفته یکبار مدل کسب وکار ما را متحول می کنند ، یک کار شگفت انگیز دیگری که انجام میدهند این است که برای برقراری ارتباط با مشتریان خود دوره های آموزشی در تابستان گذاشته اند. این دوره های آموزشی به قدری مورد استقبال قرار گرفتند که آنها قصد دارند این دوره را در پاییز (با برنامه بازگشت به مدرسه) ادامه دهند .(اگر افرادی تمایل دارند در مورد این کلاسها بیشتر بدانند می توانند به IG @cambercoffee مراجعه کنند).

چه مدت بسته بندی Camber Coffee (قهوه کمبر) در دست انجام است؟

به طور جدی!این نمایندگی اندکی پس از افتتاح کافه خود در ژوئیه 2017 شروع به صحبت در مورد این بسته بندی ها کردند. اولین دور از کارهای

هنری را در سال 2018 دیدیم و سپس مراحل طولانی آزمایشات مواد و تأییدیه های برداشت قهوه را طی کردیم. ما واقعاً از چگونگی وقوع آن

خوشحالیم!

 ظاهر جدید :

الهام این طرح ها هنگام پیاده روی در Chuckanuts – رشته کوه ساحلی نزدیک بلینگهام حاصل شد. این طرح از گلسنگ الهام گرفته شده که یک اثر مرمریت مسحورکننده دارد. این نمایندگی درسال 2017 عکسهای گلسنگ را برای دوست و طراح خود اریک فیشر ارسال کرد. بعد از سالها، سرانجام به محصول نهایی رسیدند. ما مدت ها است که متعجب شده ایم که چگونه قهوه این فضای زیبا و ظریف بین طبیعت و نوع بشر را پر می کند. برای ما این بسته بندی فضای مشابهی را ایجاد می کند.

این روزها قهوه های کامبر در کجا موجود است؟

البته در cambercoffee.com (گزینه های اشتراکی مناسبی را ارائه می دهند) ، و همچنین در شرکای عمده فروشی شگفت انگیز این نمایندگی ، که برخی از آنها را در زیر ذکر شده است:

Milstead & Co

Coyle’s Bakeshop

Konbi

The Maker Cafe in Hudson, NY

Nell Thorn

Cafe Dulce

Dayglow

La Marzocco Cafe

Beleza Coffee

Velocity Coffee

Kumquat

Narrative

چندنمونه از قهوه نمایندگی کمبر :

 

  • BIG JOY ESPRESSO : از Big Joy برای تمام نوشیدنی های حاوی شیر استفاده می شود . طعم های شکلات تلخ ، تمشک را تداعی میکند.

 

طراحی قهوه کمبر در بلینگام

  • MOONRISE : این قهوه برای افرادی که علاقه به اسپرسو دارند یک انتخاب مناسب است.طعم گیلاس ،لیچی را تداعی میکند.

 

طراحی قهوه کمبر در بلینگام

 

  • SKYLINE ESPRESSO :برای Skyline ، ما قهوه هایی را انتخاب می کنیم که شیرین هستند .ترکیبی که به عمق شیرینی کاراملی و متعادل با نت های میوه های آبدار مانند لیمو ، نارنگی و کیوی ، شاه توت و کاکائو را به ارمغان می آورد. این نوشیدنی با طعم میوه و شیرینی خاص تولید می شود.

 

  • GOODNIGHT MOON DECAF : Goodnight Moon متشکل از قهوه های کوچک با دقت انتخاب شده است که توسط این تیم  در Swiss Water Decaf( دیکف نمودن قهوه،  که باعث میشود قهوه‌ی بدون کافئین شود).


  • EL SALVADOR BERNARDINA NATURAL – 8OZ : یک قهوه نادر و خاص است. برناردینا گونه ای است که اخیراً در مزرعه Los Bellotos خانواده Pacas کشف شده است.این یک قهوه کاملاً فرآوری شده است ، به این معنی که دانه قهوه با میوه کاملاً سالم خشک شده . دریک فنجان میتوانید مزه یاسمن ، زردآلو ، هلو و گیلاس را حس کنید.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر