قهوه در فونیکس

مقالات 6 مهر 1399 8 مهر 1399


قهوه در فونیکس ، فونیکس پنجمین شهر پرجمعیت ایالات متحده است . که برای ایجاد تعادل بین شهرنشینی و روستایی نشینی بسیار تلاش کرده است .فونیکس شهربزرگی است که جاذبه های گردشگری زیادی درخود جا داده است .با ادامه رشد شهر ، فونیکس شاهد نسلهای زیادی از مردم بوده است که متعهد به شهر خود بوده اند و همچنین تعداد بی شماری از جوانان با ذهنیت به غذاها و نوشیدنی های با کیفیت به این شهر پیوستند . این جوانان مشتاق هستند تا شهری که در حال توسعه است را مشاهده کنند. شهر فینیکس پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر آریزونا می‌باشد.

طی چند سال گذشته ، این شهر تازه به توسعه رسیده تعداد زیادی از آبجوسازان مشهور ، آشپزها معروف و میکسولوژیست ها را در شهر خود جا داده است . در میان صنعت آبجو سنتی و غذا که به شدت در حال رشد است ، قهوه فونیکس نیز بی سر و صدا شروع به پدیدار شدن خود می کند . اکنون بیش از هر زمان دیگری قهوه فونیکس در آستانه شکوفایی است.

در ادامه چند کافه وجود دارد که باید آنها را برای پیشرفت های جدید تماشا کرد:

قهوه در فونیکس

Peixoto Coffee Roasters: پیکسوتو که تازه چهارمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است، یک کسب و کار خانوادگی راه انداخته است، که رهبر بازار قهوه در فونیکس شده است . این کافه نزدیک به مرکزشهر فونیکس است . صاحب این کافه به نام Fazenda Sao José da Boa Vista است ، کافه بیشترین میزان مصرفی قهوه خود را از مزرعه برزیل (مزرعه خانوادگی) تهیه می کند. قهوه های دیگر همچون AeroPress ، Saint Anthony C70 و Chemex در مزرعه دیگر تامین شده است ، اما پیشنهادات اسپرسو تقریباً همیشه از مزرعه خانوادگی پیکسوتو تأمین می شود.

Peixoto با انتخاب نوشیدنی های اسپرسو کلاسیک در  اندازه های متنوع، بستنی ایتالیایی، سودا های طعم دار، معجون های فصلی و چایی، منو این کافه است . آنها همچنین هرروز از شیرینی های محلی مختلف و تازه استفاده میکنند، از جمله شیرینی مورد علاقه محلی این شهر( وگان)، Sugarloaf Lane است .

 

قهوه در فونیکس

Futuro : در مرکز هنری فونیکس واقع شده است ، یک کافه زیبا در روزولت است . در حالی که بعضی از کافه ها تلاش میکنند راهی پیدا کنند برای دکوراسیون خاص خود، زیبایی ساده Futuro خیره کننده  است . در گذشته قهوه 49th Parallel ، و سپس La Cabra Coffee Roasters سرو میشد و اکنون قهوه Heart Coffee Roasters سرو میشود، این قهوه ها هر کدام مرحله متفاوتی از زندگی Futuro را دیده اند. چند سال پیش ، Futuro به عنوان کافه ای خلوت و آرام شناخته می شد اما اکنون رویکرد متعادل تری پیدا کرده است.
در گذشته کافه به رنگ سفید بود ، اکنون  طراحی آن تغییر کرده و  دکوراسیون  کافه سفید و سیاه شده  اند  و با گیاهان طبیعی تزیین شده اند.2 غذا پیشنهاد شده این کافه : Guatemala Rosma و Colombia El Salado است . کیفیت غذا و قهوه های، Futuro آن را در صنعت قهوه فونیکس تبدیل کرده است.

 

 

Kream :  برخلاف کافه Futuro است (در طراحی) یک کیوسک بی ادعا است طوری طراحی شده که مردم میتوانند داخل آن بنشینند،با این حال ، با رستوران هایی مانند : Camber Coffee ، Sweet Bloom Coffee Roasters ، George Howell Coffee و اخیراً Sey Coffee این غرفه برای صنعت فونیکس کاملاً معمولی است . از دید مردم این کافه به عنوان یک گاوداری لوکس راه اندازی شده است. این کافه به قدری بزرگ است که  ، حتی هنگامی که بیش از چند نفر در کافه هستند، آنها معمولاً در بین بخشهای مختلف کافه پراکنده می شوند، این کافه با تابلو های هنری زیبا و  دوچرخه  تزیین شده است. ارائه یک منوی ساده شامل اسپرسو، قهوه چکه ای، قهوه دمی سرد،  این کافه تمرکز بروی سادگی دارد. در این کافه قهوه خاص وجود دارد ، اما مطمئناً چیز خوشمزه دیگری دراین کافه پیدا خواهید کرد .

Berdena’s :

در محله تاریخی و توریستی Old Town Scottsdale واقع شده است، این کافه مدرن و شیک است ، و این کافه پر از نور طبیعی است. پنجره های بزرگ باعث شده کافه پرنورتر شود فضای داخلی به رنگ سفید است ، به عنوان نمادین دستگاه قهوه ساز Synesso Hydra به رنگ آبی به عنوان یک قطعه شیک وجود دارد. Berdena’s انواع قهوه های داخلی و بین المللی را در کافه خود سرو می کند ، مانند : Morgon Coffee Roasters از گوتنبرگ دومین شهر بزرگ سوئد. و دیگری Obsidian Coffee است. مانند بیشتر کافه های منطقه، Berdena’s دارای یک برنامه غذایی پیچیده است.این منو شامل: بهترین نان تست آووکادو ، quiche (خوراک پنیر و گوشت و اسفناج که در لایه ای از خمیر پیچیده و طبخ شده)و جدیدترین غذایی که به منو اضافه شده ساندویچ صبحانه Berdena است . علاوه براین شیرین های تازه و شکلات مخصوص در خیابان پمپ ، مایانا و … در منوی خود جای داده اند.

منبع : The Sprudge Coffee Guide To Phoenix

 

 

 

بدون برچسب

74 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر