قهوه در مکزیک

مقالات 2 دی 1399

قهوه در مکزیک ، مکزیک یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده قهوه در جهان و همچنین یکی از بزرگترین تولید کننده قهوه ارگانیک است، که 60٪ از تولید جهانی آن در سال 2000 تشکیل شده است. اکثریت تولید قهوه مکزیکی به ویژه قهوه ارگانیک توسط کشاورزانی که دارای زمین های کشاورزی کوچک در جنوبی ترین ایالت های Chiapas و Oaxaca است. همچنین این دو ایالت فقیرترین کشور هستند و به طور کلی در این منطقه جمعیت بومی زیادی وجود ندارد. قهوه یکی از پردرآمدترین کالاهای صادراتی مکزیک است و نزدیک به نیم میلیون از کشاورزان و خانواده های آنها برای بقای اقتصادی خود به قهوه اعتماد می کنند.

567 بازدید کل ، 0 امروز

قهوه در ایتالیا

مقالات 1 دی 1399

قهوه در ایتالیا ، چگونه قهوه به ایتالیا رسید ؟

قهوه ابتدا در اتیوپی کشت شد و بعداً از طریق امپراتوری عثمانی به اروپا وارد شد. امپراتوری عثمانی تشخیص داد که طعم و مزه غنی قهوه و ویژگی های انرژی زا آن را به یک صنعت سودآور تبدیل می کند و باعث افزایش کشت قهوه در یمن برای بازار اروپا می شود. ونیز، یک شهر بندری، به یکی از اولین شهرهای اروپایی تبدیل شد که به طور منظم قهوه تجارت می کرد.

754 بازدید کل ، 0 امروز

قهوه در کوبا

مقالات 30 آذر 1399

قهوه در کوبا ، کوبا، تولید کننده : سیگار برگ، سالسا و قهوه و همچنین دارای علم سیاسی است، ممکن است بعضی از ما از یک فنجان قهوه کوبانو با اسیدیته کم و بدنه سنگین لذت برده باشیم، اما چه تعداد افرادی طعم قهوه کوبا را چشیده اند؟ و منظور از آن، همانی است که در خاک حاصلخیز توسط کشاورزان زحمتکش رشد میکند .

626 بازدید کل ، 1 امروز

قهوه در تانزانیا

مقالات 29 آذر 1399

قهوه در تانزانیا ، همسایه کمتر شناخته شده تانزانیا، به نام کنیا سالانه تقریباً به همین میزانی که در جدول ذکر شده است قهوه تولید می کند. قهوه توسط یک سیستم خاص به فروش میرود، که این سیستم توسط هیئت مدیره قهوه تانزانیا (TCB) سازماندهی و به فروش می رسد.

494 بازدید کل ، 1 امروز

مراسم نوشیدن قهوه اتیوپی

مقالات 27 آذر 1399

مراسم نوشیدن قهوه اتیوپی ، مراسم قهوه اتیوپی قسمت مهمی از فرهنگ اتیوپی است. این فرهنگ شامل برشته کاری دانه های قهوه و تهیه قهوه به روش دم آوری شده در ظرفی شبیه به ibriks است که برای تهیه قهوه ترک هم مورد استفاده قرار میگیرد .

473 بازدید کل ، 0 امروز

قهوه در اتیوپی

مقالات 27 آذر 1399

قهوه در اتیوپی ، اتیوپی را زادگاه گیاه قهوه و فرهنگ قهوه می دانند. تصور می شود که قهوه از مدتها پیش یعنی در قرن نهم در اتیوپی کشف شده است. امروزه بیش از 12 میلیون نفر در اتیوپی در کشت و چیدن قهوه نقش دارند و قهوه همچنان بخشی اصلی از فرهنگ اتیوپی است.

463 بازدید کل ، 0 امروز

قهوه در سوماترا

مقالات 26 آذر 1399

قهوه در سوماترا ، چه چیزی یک قهوه را منحصر به فرد و خاص می کند؟

آیا عطر و طعم قوی آن است؟ شاید روش برداشت آن باشد؟

چرا به این نام به شهرت رسیده؟

در سوماترا، قهوه طعم و مزه منحصر به فرد خود را از عوامل مختلفی بدست می آورد. اسیدیته کم، عطر و طعم پیچیده، قوی آنها باعث شده است که قهوه در این منطقه مورد توجه جهانیان قرار بگیرد.

408 بازدید کل ، 1 امروز

قهوه در گواتمالا

مقالات 25 آذر 1399

قهوه در گواتمالا ، قهوه برای بیش از صد سال به رشد کشور گواتمالا کمک کرده است. امروزه تخمین زده می شود که 125000 تولید کننده قهوه در صنعت قهوه گواتمالا وجود دارد . و همچنین قهوه یکی از محصولاتی است که از کشور گواتمالا به سایر کشورهای دیگر صادر میشود . و 40٪ درآمد صادرات کشاورزی را تشکیل می دهد .

264 بازدید کل ، 0 امروز

تاریخچه قهوه ترک

مقالات 24 آذر 1399

تاریخچه قهوه ترک ، آیا تا به حال دوست داشته اید یک فنجان قهوه ترک خوش عطر و طعم در آشپزخانه خود درست کنید ؟ درست کردن این قهوه بسیار آسان است، اما برای انجام روش صحیح آن به چند نکته نیاز است .

363 بازدید کل ، 2 امروز

تاریخچه قهوه در هند

Uncategorized 23 آذر 1399

تاریخچه قهوه در هند ، هند ششمین تولیدکننده بزرگ قهوه در جهان است، پس از برزیل، ویتنام، اندونزی، کلمبیا و اتیوپی، با تولید کل 5/5 میلیون کیسه در سال 2014 و 2015 . این کشور حدود 70 درصد از این صادرات را انجام می دهد. صادرات دانه قهوه تقریبا بین 30 درصد عربیکا و 70 درصد روبوستا تقسیم می شود.

335 بازدید کل ، 1 امروز
صفحه 1 از 71 2 3 7

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in Unknown on line 0